Autopilot

ZAAWANSOWANE POLE WIDZENIA

Osiem kamer stereo zapewnia 360 stopni widoczności wokół samochodu z prędkością do 250 metrów zasięgu. Dwanaście zaktualizowanych czujników ultradźwiękowych uzupełnia tę wizję, pozwalając na wykrycie zarówno twardych jak i miękkich przedmiotów z prawie dwukrotnie większej odległości od poprzedniego systemu. Przedni radar zapewnia dodatkowe dane o świecie korzystając ze specyficznych fal i jest w stanie widzieć przez deszcz, ulewy, mgłę, kurz, a nawet poprzedzające pojazdy.

OD WJAZDU DO ZJAZDU

Podróżując autostradą, Twoja Tesla sama wybierze najdogodniejszy pas ruchu oraz zapewni że nie przegapisz zjazdu z autostrady. Autopilot będzie nieustannie zwracał uwagę na możliwość zmiany pasa w razie gdybyś znalazł się w wolniejszym ruchu. Kiedy będziesz zbliżał się do swojego zjazdu, Twoja Tesla opuści autostradę, zwolni oraz zwróci Ci kontrolę.

AUTOSTER+

Wraz z nowymi kamerami Tesla Vision, czujnikami oraz potężną mocą obliczeniową, możesz mieć pewność że Twoja Tesla bez problemu poruszać się będzie po wąskich i skrętnych drogach.

INTELIGENTNY SUMMON

Z funkcją Inteligentny Summon, Twój pojazd ma możliwość samoistnego poruszania się w bardziej kompleksowym otoczeniu oraz miejscach parkingowych, manewrując w razie potrzeby między obiektami w celu znalezienia Ciebie.